UUDISED

Uus plaat!

Tähistamaks, et Kaunimate Aastate Vennaskond on kevadisi kontserte andnud juba 10 aasta jagu, on ilmunud meie uus kauamängiv – "10 kaunist kevadet"! Plaadil kõlavad parimad palad meie kevadkavadest: laulud armastusest, mitmed K. Süvalepa ja T. Lunge lood ning ka popurrii kuumadest lõunamaistest lauludest.

Plaati saab osta meie kontsertidelt!

MÄRTS – MAI 2017

Kevadkontserdid "Igavesti noor"

Juba 10. korda toimusid legendaarse Kaunimate Aastate Vennaskonna rõõmsad kevadkontserdid üle Eesti! Sel korral kõlasid kaunimad laulud ja vaimukad lood noor olemisest ja vanaks saamisest. Nagu on öelnud Kulno Süvalep: “Kaunimad aastad on siis, kui tunned ennast noorena!”

Südamlikud tänud suurepärase vastuvõtu eest Mustvee, Tartu, Viljandi, Rapla, Valga, Haapsalu, Rakvere, Tallinna, Türi, Tornimäe, Viimsi, Räpina, Pärnu, Keila, Aruküla, Võru ja Jõgeva rahvale ning kõigile, kes meid kaugemalt kuulama tulid, AITÄH!

Aeg kaob, aga rõõmud jäävad – koos Kaunimate Aastate Vennaskonnaga.

Info, fotod, videodKaunimate aastate vennaskond

 

Kaunimate Aastate Vennaskonna liikmed sattusid juba enam kui paarikümne aasta eest Tartus kokku pooljuhuslikult tänu Kulno Süvalepa lauludele, mida ülikoolilinna teatriseltskondades laulda armastati. Kui noormehed 1993. aastal Vanemuise ovaalsaalis omaalgatusliku laulukavaga publiku ja Vanemuise tollaste juhtide hindavate pilkude ette astusid, olid nii mõnelgi neist põlved pisut nõrgad ja närvipuna palgeil.

 

Nüüdseks aga tunnevad Toomas Lunge, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv ja Indrek Kalda end lavalaudadel musitseerides kui kalad vees. Vaba ja loominguline lavaolek ning kauaaegses koostegutsemises kujunenud ansamblitunnetus on Kaunimate Vennaskonna trumpideks. Soe energia kandub ka saali: kuigi ansambel on olnud algusest peale iseäranis naisterahvaste lemmik, leiavad ka härrad publiku seas end õige pea pärast esimeste nootide kõlamist kinganinaga rütmi kaasa löömas ja naljatluste üle muigamas.

 KONTAKT

 

Mitmehäälne meeltlahutav meestelaul. Kupleed, laulukavad ja etendused.

Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ning kui kohti jätkub, siis enne kontserdi algust kohapeal.

 

Andres Dvinjaninov
andres@suveteater.ee
tel: +372 50 68 165

Toomas Lunge
toomas.lunge@gmail.com
tel: +372 51 04 474

Jüri Lumiste
lumiste@vanemuine.ee
tel: +372 52 98 570Toetajad

tartu.pngkaubamaja.png