UUDISED

SÜGIS 2017

"Igavesti noor" – lisakontserdid!

Lisakontsertidel Tartus, Karlova Teatris kõlavad kaunimad laulud ja vaimukad lood noor olemisest ja vanaks saamisest. Nagu on öelnud Kulno Süvalep: “Kaunimad aastad on siis, kui tunned ennast noorena!”

27. septembril kl 19.00
15. oktoobril kl 19.00
2. novembril kl 19.00

Piletid saadaval Piletilevis ja Piletimaailmas, kuni jätkub!

VAATA LÄHEMALT

Uus plaat!

Tähistamaks, et Kaunimate Aastate Vennaskond on kevadisi kontserte andnud juba 10 aasta jagu, on ilmunud meie uus kauamängiv – "10 kaunist kevadet"! Plaadil kõlavad parimad palad meie kevadkavadest: laulud armastusest, mitmed K. Süvalepa ja T. Lunge lood ning ka popurrii kuumadest lõunamaistest lauludest.

Plaati saab osta meie kontsertidelt!Kaunimate aastate vennaskond

 

Kaunimate Aastate Vennaskonna liikmed sattusid juba enam kui paarikümne aasta eest Tartus kokku pooljuhuslikult tänu Kulno Süvalepa lauludele, mida ülikoolilinna teatriseltskondades laulda armastati. Kui noormehed 1993. aastal Vanemuise ovaalsaalis omaalgatusliku laulukavaga publiku ja Vanemuise tollaste juhtide hindavate pilkude ette astusid, olid nii mõnelgi neist põlved pisut nõrgad ja närvipuna palgeil.

 

Nüüdseks aga tunnevad Toomas Lunge, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv ja Indrek Kalda end lavalaudadel musitseerides kui kalad vees. Vaba ja loominguline lavaolek ning kauaaegses koostegutsemises kujunenud ansamblitunnetus on Kaunimate Vennaskonna trumpideks. Soe energia kandub ka saali: kuigi ansambel on olnud algusest peale iseäranis naisterahvaste lemmik, leiavad ka härrad publiku seas end õige pea pärast esimeste nootide kõlamist kinganinaga rütmi kaasa löömas ja naljatluste üle muigamas.

 KONTAKT

 

Mitmehäälne meeltlahutav meestelaul. Kupleed, laulukavad ja etendused.

Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ning kui kohti jätkub, siis enne kontserdi algust kohapeal.

 

Andres Dvinjaninov
andres@suveteater.ee
tel: +372 50 68 165

Toomas Lunge
toomas.lunge@gmail.com
tel: +372 51 04 474

Jüri Lumiste
lumiste@vanemuine.ee
tel: +372 52 98 570Toetajad

tartu.pngkaubamaja.png